Bestyrelsen for Femkanten pr. 4. september 2017

Jette Mortensen (formand)
Slagelsevej 254
4400 Kalundborg
Tlf: 61 79 28 51
jette@5kanten.dk

Axel Gadegaard (kasserer 1)
Byens Mose 7
4400 Kalundborg
Tlf.: 23 36 48 15 / 59 50 30 02 (fastn.)
axel@5kanten.dk

Jens Balslev (kasserer 2)
Slagelsevej 254
4400 Kalundborg
Tlf.: 61 68 52 07
jens@5kanten.dk

Ulla Højer (sekretær)
Strandstien 8 st.
4400 Kalundborg
Tlf.: 24 60 67 64
ulla@5kanten.dk

Heide Ellingsen (bestyrelsesmedlem))
Havemosevej 36, Ugerløse
4400 Kalundborg
Tlf.: 24 60 67 64
heide@5kanten.dk

 

Ole Bünger (1. suppleant))
Kastanievej 9
4400 Kalundborg
Tlf: 20 96 90 66
ole@5kanten.dk

Anne Juul (2. suppleant)
Strandbakken 118
Ugerløse
4400 Kalundborg
Tlf: 61 10 35 60 /  59 51 12 75 (fastn.)
anne@5kanten.dk

 


Hanne Ilkjær (revisor)
Kastanievej 9
4400 Kalundborg
Tlf.: 51 51 86 17

 

Revideret regnskab for 2016-17
Ordinær generalforsamling efter sæson 2015-16 afholdt mandag den 26. september 2015, kl 19:00, i Den Gamle Biograf.
Revideret regnskab for 2015-16.
Ordinær generalforsamling efter sæson 2014-15 afholdt mandag den 28. september 2015, kl 19:00, i Den Gamle Biograf.
Revideret regnskab for 2014-15.
Ordinær generalforsamling efter sæson 2013-14 afholdt mandag den 22. september 2014, kl 18:30, i Den Gamle Biograf.
Revideret regnskab for 2013-14.